20 let na českém trhu

Vedoucí realizace projektů dětských hřišť, sportovišť

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete koordinovat smysluplné, zajímavé městské a obecní projekty a mít auto i pro soukromé účely? Jste komunikativní a asertivní, orientujete se ve stavebnictví a rádi jezdíte autem (bez nutnosti přespávání mimo bydliště)? Staňte se projektovým manažerem v rodinné firmě s pohodovým kolektivem, která se zabývá realizací a údržbou dětských hřišť a sportovišť. Nástup možný dle dohody.

Budete mít na starost::
- vedení a koordinaci aktivit v rámci zadaných projektů
- dohled na činnost projektových týmů
- zajištění včasného plnění termínů
- komunikaci se zákazníky, investory a odděleními napříč firmou, reporty

- zajímavou mzdu dle Vašich zkušeností
- služební automobil i pro soukromé účely
- možnost dvou týdnů dovolené navíc na Vánoce
- notebook
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- zajímavou a pestrou práci v rodinné firmě
- příjemný a přátelský kolektiv

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- orientaci ve stavebnictví
- zákl. povědomí o systému CAD nebo Cross
- organizační a komunikační dovednosti, asertivitu, schopnost vést tým
- ŘP sk. B

Mám zájem o Vedoucí realizace projektů dětských hřišť, sportovišť

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503