20 let na českém trhu

Elektromontér/kontrolor - 2 směny

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
30 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Potřebujete změnu a vyznáte se v elektru?
Rád byste jistotu zaměstnání, odpovídající platové ohodnocení a volné víkendy? Už žádnou pásovou výrobu ani korporátní systém?

Ať jste muž nebo žena, zapojte se do našeho opravdu pohodového týmu s přátelským a vstřícným vedením.
Pojďte pracovat pro významnou mezinárodní průmyslovou společnost, která vám zaručí stabilní zaměstnání ve dvousměnném provozu, zajímavé bonusy, benefity a rozhodně přátelskou atmosféru.

NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE:
- montáž elektro komponentů, propojování elektro komponentů vodiči na základě schémat a výkresové dokumentace,
- ověřování funkčnosti jednotek, kontrola správnosti elektro propojení aj.
- motivující finanční ohodnocení
+ až 11% osobní ohodnocení,
+ náborový příspěvek 20 000 Kč,
+ jednorázový roční bonus – 10% ze mzdy,
- práce ve dvousměnném provozu s volnými víkendy,
- týden dovolené navíc,
- individuální přístup, možnost osobnostní rozvoje a kariérního postupu,
- dotované stravování v areálu firmy,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- další hodinové příplatky dle ZP.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOU/SŠ elektrotechnického směru,
- platná vyhláška 50/78 Sb § 5,
- zkušenost s technickou dokumentací elektrických rozvaděčů, případně elektrorozvodů ve strojírenství nebo výrobu kabelových svazků,
- samostatnost a spolehlivost.

Kontaktní osoba:
Michaela Krupicová
Telefon:
604 226 189