20 let na českém trhu

Vedoucí provozu ve výrobní firmě

Místo práce:
Karlovy Vary
Platové ohodnocení:
60 000 - 70 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro předního výrobce vysoce kvalitního vybavení interiérů dopravních prostředků hledáme zkušeného kandidáta s praxí ve výrobní společnosti a schopností vést podřízené. Vaším úkolem bude především zodpovědnost za plánování výroby a zabezpečení celkového chodu výroby.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za plánování výroby na základě poptávky
- Zodpovědnost za celkový chod výroby
- Vedení převážně ženského kolektivu
- Komunikace s vedením firmy
- Zajímavé finanční ohodnocení v návaznosti na zkušenostech
- Notebook a telefon i k soukromým účelům
- Příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění
- Stravenky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxi z výrobní společnosti na obdobné pozici – primárně s plánováním
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ (slovem i písmem – komunikace s vedením firmy)
- Znalost ERP systému (nejlépe SAP),
- Zkušenosti s vedením lidí (ve výrobě cca 40 zaměstnanců)

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531