20 let na českém trhu

Práce ve výrobě designového nábytku - obsluha stroje

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro českou firmu specializující se na výrobu moderního kancelářského nábytku hledáme šikovného a manuálně zručného kolegu, který bude obsluhovat dřevoobráběcí stroj (olepovací, obřáběcí centrum). Praxe v oblasti výroby nábytku není nutná - vše Vás rádi naučíme.
- Motivující finanční ohodnocení
- Roční odměny (13. plat)
- Příspěvek ve výši 30% na Multisport kartu
- Závodní stravování - dotace na jídlo
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)
- Práci v malé firmě (rodinný kolektiv)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOU/SŠ, technický obor výhodou
- Praxi v obsluze jakýchkoliv strojních zařízení
- Samostatnost a spolehlivost
- Ochotu pracovat ve dvou až třísměnném provozu dle zakázek ( PO-PÁ 8hod. denně)
- Orientaci ve výkresové dokumentaci
Mám zájem o Práce ve výrobě designového nábytku - obsluha stroje

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531