20 let na českém trhu

Administrativní podpora týmu – i bez praxe

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
26 000 - 28 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste energická, komunikativní a zodpovědná osobnost s aktivním přístupem? Ovládáte MS Windows, MS Office a hlavně Excel? Máte alespoň základní znalost angličtiny? Potom jste právě Vy vhodným uchazečem na námi obsazovanou pozici „Administrativní pracovník/pracovnice“.

Pro centrálu významné společnosti působící v oblasti telekomunikací hledáme posilu do týmu! Náplní práce je běžná administrativní činnost zahrnující vyřizování příchozí a odchozí korespondence, komunikace s jednotlivými odděleními a dodavateli, vyřizování objednávek a další podpůrné činnosti. Samozřejmostí je práce v příjemném kolektivu s kolegy, kteří Vás vše rádi naučí. Nástup IHNED.
- Mzdu až 28.000 Kč (pevná složka + prémie)
- Stravenky v hodnotě 105 Kč
- 5 týdnů dovolené/rok
- 3 dny indispozičního volna (sick days) za rok
- Dlouhodobou spolupráci v mladém a dynamickém kolektivu
- Moderní pracovní prostředí
- Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- Pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Uživatelskou znalost MS Windows a MS Office se zaměřením na Excel
- Základní znalost AJ
- Schopnost pracovat s informacemi a samostatné rozhodování
- Schopnost týmové práce
- Ochota pracovat v openspace

Kontaktní formulář
Mám zájem o Administrativní podpora týmu – i bez praxe

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
739 249 911