20 let na českém trhu

Business development manager

Místo práce:
Most
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Přidejte se do našeho týmu a procestujete celý svět! Hledáme schopného obchodníka, který se nebojí výzev, umí anglicky a služební cesty do ciziny bere jako obrovský benefit. Jsme dynamická automotive společnost, která chce neustále růst a posouvat se dopředu, proto hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á nám s tím pomůže. Uvítáme člověka s praxí z automotive průmyslu, ale nevyžadujeme zkušenosti s obchodem. Podmínkou je ale obchodní duch a orientace na zákazníka.

Náplň práce:
- péče o stávající klienty
- akvizice nových zákazníků, sjednávání schůzek
- související administrativa
- různorodou práci v dynamické společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení + provize
- služební cesty do zajímavých lokalit
- pružná pracovní doba
- stravenky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- komunikativní Aj
- zkušenosti z automotive (nemusí být z obchodu)
- obchodní myšlení a orientace na zákazníka
- reprezentativní vystupování

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159