20 let na českém trhu

Automechanik - i bez praxe, velmi zajímavé benefity

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
29 000 - 43 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro předního zájezdového dopravce v Evropě hledáme zkušeného a spolehlivého automechanika na plný pracovní úvazek pro opravy autobusů a osobních vozů. Pokud nemáte zkušenosti, nevadí. Práce je vhodná i pro absolventa bez praxe. Praxi získáte po boku zkušených kolegů.

- Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- Silné zázemí největšího incomingového dopravce v ČR
- Dlouhodobý pracovní poměr s jistou prací po celý rok
- Práci s nejmodernějšími zahraničními busy a nejnovější technikou
- Profesní rozvoj formou technických školení, podíl na výsledku společnosti, pracovní oděv, příspěvek na
dopravu
- Možnost kariérního růstu
- Zvýhodněné ceny firemních produktů i pro rodinné příslušníky
- Možnost získání řidičského průkazu D, E, C, za velice výhodných podmínek
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Vyučení v oboru
- ŘP skupiny B, C a D výhodou, není nutné
- Schopnost učit se nové dovednosti, pečlivost a spolehlivost
- Časová flexibilita (8,5hod pracovní doba PO-PÁ 7:00-20:00)
- Schopnost sebevzdělávání
Mám zájem o Automechanik - i bez praxe, velmi zajímavé benefity

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531