20 let na českém trhu

Servisní technik, až 40.000 Kč/m, spousta benefitů

Místo práce:
Zlín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete se stát součástí pohodového týmu ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem obráběcích strojů? Nabízíme práci jen na jednu, 7,5 h směnu od 6 nebo 7 h ráno dle volby a k tomu ještě spoustu dalších benefitů. Po zapracování budete moci vyjíždět na servis a opravy strojů i do zahraničí, např. i do Indie, Číny nebo USA, a tím získáte možnost poznávat svět a získat bohaté finanční příspěvky navíc ke mzdě (třeba i 40.000 Kč)!

Náplň práce:
- diagnostika závad, opravy a servis strojů

Místo výkonu práce – Zlín
• Motivující nástupní mzdu 23 – 35.000 Kč dle praxe
• mimořádné odměny až 5.000 Kč + roční odměny až 70 % ze mzdy dle hosp. výsledku
• práci pouze na jednu směnu: 6 - 14:00 hod. nebo 7 - 15:00 hod., po – pá
• dotované stravování přímo v areálu – jídlo za 25 - 48 Kč
• po zaučení pracovní výjezdy do zahraničí, díky tomu bohaté finanční příspěvky navíc (třeba i 50 000 Kč
navíc)
• týden dovolené navíc
• příspěvek na životní pojištění 500 Kč - 700 Kč
• jazykové kurzy
• neomezené tarify volání pro rodinné příslušníky
• notebook, telefon
• odměny za dárcovství krve
• příspěvek na dětské tábory
• kvalitní firemní oblečení
• příspěvek při narození dítěte
• slevy do různých prodejen, např. OBI
• čisté pracovní prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
• Vzdělání v oboru elektro nebo obdobném (stačí výuční list)
• alespoň základy aj
• ŘP sk. B
• po zapracování (cca po roce) ochotu cestovat do zahraničí
Mám zájem o Servisní technik, až 40.000 Kč/m, spousta benefitů

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503