20 let na českém trhu

Hlavní účetní do přátelského a rodinného kolektivu

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
50 000 - 60 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro předního zájezdového dopravce v Evropě hledáme zkušeného hlavního účetního/účetní s velmi dobrou znalostí účetní a daňové legislativy a zkušeností s vedením menšího týmu lidí.

Náplň práce:
- Odpovědnost za správné a efektivní vedení účetnictví 3 firem
- Komplexní odpovědnost za svěřený tým (6 lidí) a jeho odborný rozvoj
- Odpovědnost za dodržování termínů a kvality svěřené agendy
- Příprava interních i externích reportů
- Roční a měsíční uzávěrky, daňová přiznání
- Komunikace s auditorem, s příslušnými úřady, aktivní komunikace s vedením
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Zaměstnání v silné a stabilní společnosti
- Zajímavou, rozmanitou práci
- Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
- Školení a vzdělávání v oboru
- Sick day 2x/rok
- MultiSport karta, Benefit karta, slevy na firemní produkty
- Notebook, mobil

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici
- Velmi dobrá znalost účetní a daňové legislativy, české účetní standardy
- Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
- Znalost účetního programu Helios Orange výhodou
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Aktivní přístup k řešení problémů
- Samostatnost, pečlivost, důslednost a organizační schopnosti, odolná vůči stresu
Mám zájem o Hlavní účetní do přátelského a rodinného kolektivu

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531