20 let na českém trhu

SALES REPRESENTATIVE - pro firmu se 150letou tradicí

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
40 000 - 60 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro společnost s více jak 150letou tradicí a propracovanou firemní kulturou a perfektním zázemí hledáme silného obchodníka s vynikajícími komunikačními dovednostmi.

- vedení obchodních jednání, včetně vytváření nabídek
- péče o svěřené portfolio našich klientů
- každodenní komunikace s klienty a obchodními partnery
- zodpovědnost za plnění nastavených cílů
- vyhledávání nových obchodních příležitostí

- pružnou pracovní dobu a volnost
- dobré zázemí - našich zaměstnanců si opravdu ceníme, příjemný kolektiv
- motivační prostředí
- řadu pracovních nástrojů jako je auto i pro soukromé účely, telefon, notebook
- mnoho benefitů - stravenky, pojištění, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, atd, atd

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce
- reprezentativní vystupování
- aktivní dotahování věcí do konce
- uživatelskou znalost práce na PC
- předešlou praxi na pozici obchodníka podmínkou
- řidičský průkaz sk. B
- komunikativní znalost AJ
- koncepční myšlení
- dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
Mám zájem o SALES REPRESENTATIVE - pro firmu se 150letou tradicí

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313