20 let na českém trhu

Zámečník/Svářeč– až 40 000 Kč – Jen RANNÍ SMĚNA

Místo práce:
Roudnice nad Labem
Platové ohodnocení:
35 000 - 40 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme šikovného a zkušeného Zámečníka/Svářeče pro předního výrobce betonových a a železobetonových stavebních prefabrikátů.

Hlavní náplň práce:
- výroba armatur pro betonové prefabrikáty
- obsluha stroje na výrobu sprirálových armatur
- Velmi dobré finanční ohodnocení 40.000 Kč/měsíc
- 5 týdnu dovolené
- pracovní doba PO – PÁ 6:00 – 14:30
- podporu vzdělávání a rozšíření kvalifikace
- dotované stravování v areálu společnosti
- náborový příspěvek 8 000 Kč
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Svářečský průkaz – možnost obnovení nebo rozšíření na požadovanou svářečskou metodu
- Spolehlivost a samostatnost
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Dobrou fyzickou zdatnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Zámečník/Svářeč– až 40 000 Kč – Jen RANNÍ SMĚNA

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531