20 let na českém trhu

Staň se součástí sladké výroby-až 30.000Kč/měs+bonusy

Místo práce:
Benešov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máš rád/a sladkosti? Miluješ vůni ovocných bonbónů? Chceš se podílet na jejich výrobě a distribuci do celého světa? Pokud jsi odpověděl/a na všechny otázky ano, neváhej a dej nám o sobě vědět.
Jsme mezinárodní společnost zabývající se hlavně výrobou různých sladkostí a na trhu fungujeme již více než 100 let. Hledáme do naší výroby nové kolegy/ně, kteří se budou podílet na výrobě sladkých a voňavých bonbónů. Praxe ve výrobě není nutná, podmínkou je zvládnou pracovat na 12-ti hodinových směnách a ochota nosit ochranný oděv. Kromě super mzdy nabízíme i spoustu skvělých benefitů (např.: časté přestávky, propracovaný systém benefitů a odměn, dotované stravování, svozy zdarma z okolních měst a obcí, výhodné ceny na firemní produkty atd.).
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:
- obsluha automatické balící linky
- kontrola kvality výrobků
- míchání surovin na výrobu bonbónů
- odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy (až 6000 Kč za vzornou docházku, roční bonus, příplatky za směnný provoz)
- autobusová doprava zdarma z různých lokalit
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované stravování (snídaně, oběd, večeře - max. 50 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké slevy na firemní produkty (prodejna přímo v areálu výroby)
- posilovna na místě pracoviště zdarma
- poukazy do bazénu, ZOO,..
- možnost kariérního postupu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochota pracovat na 12 hod. směny (2 směny, 3 směny, 4 směny)
- ochota pracovat v kompletním ochranném oděvu
- nebát se PC - zadávání do systému
- potravinářský průkaz
Mám zájem o Staň se součástí sladké výroby-až 30.000Kč/měs+bonusy

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159