20 let na českém trhu

Vedoucí týmu konstruktérů 3D reklamních poutačů

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete se posunout ve Vaší kariéře 3D designéra? Láká Vás vedení týmu a chcete se věnovat rozvoji Vašich kolegů?
Pro mezinárodní firmu se špičkovým technologickým zázemím zabývající se výrobou velkoplošné reklamy a POS materiálů hledáme do týmu zkušeného Designéra 3 objektů.

Náplň práce:
- Vedení týmu konstruktérů/designérů (5-8 lidí) jejichž úkolem je návrh, příprava a kompletní výrobní dokumentace 3D prodejních a reklamních produktů
- Úzká spolupráce s obchodním oddělením
- Úzká spolupráce s výrobou (perfektní znalost výrobních možností, průběžný přehled o všech realizovaných zakázkách, jejich průběžná kontrola a přenášení nových postupů do konstrukčního oddělení)
- Vlastní konstrukční práce
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Moderní pracovní prostředí
- Stabilní zázemí ve firmě patřící ke špičce v oboru
- Různorodou práci a prostor pro kreativní řešení
- Firemní kantýna
- Kurzy AJ
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ technického zaměření
- Znalost a praxe konstruování 3D objektů (zkušenosti s ArtiosCAD)
- Zkušenosti s vedením týmu
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Praxe z kartonážního provozu výhodou

Kontaktní formulář
Mám zájem o Vedoucí týmu konstruktérů 3D reklamních poutačů

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531