20 let na českém trhu

Samostatný obchodník - péče o klienty + akvizice

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
50 000 - 70 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte proaktivní přístup, obchodního ducha a jste orientovaný na výsledky? Do obchodního týmu pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou velkoplošné reklamy a POS materiálů hledáme zkušeného a prozákaznícky orientovaného Obchodníka, který má zájem se neustále učit nové technologie v oblasti tisku.

Náplň práce:
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky (nadnárodní korporace, mezinárodní a lokální agentury, malé a střední firmy)
- Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- Obchodní činnost spojená se zakázkovou výrobou – individuální přístup ke každé zakázce
- Komunikace s výrobou a zadávání základních parametrů zakázek
- Zajímavé finanční ohodnocení – fixní plat a bonusy
- Moderní pracovní prostředí
- Stabilní zázemí ve firmě patřící ke špičce v oboru
- Různorodou práci a prostor pro kreativní řešení
- Skvělá firemní kantýna

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti s obchodem či polygrafii výhodou
- Ochotu neustále si zlepšovat odborné znalosti
- Velmi dobré obchodní, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Analytické uvažování – schopnost vymyslet řešení na míru pro zákazníka
- Velmi dobrá znalost AJ
- ŘP. sk B – aktivní řidič
Mám zájem o Samostatný obchodník - péče o klienty + akvizice

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531