20 let na českém trhu

Referent/ka nákupu s Aj - i bez praxe,super benefity

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jsme největší výrobce a prodejce non food sortimentu v Evropě. Máme dohromady více než 70 poboček a prodáváme výrobky od největších dodavatelů z celého světa. Do našeho týmu hledáme člověka na pozici nákupčí. Uvítáme již předchozí zkušenosti v podobné oblasti, ale rádi přivítáme a zaškolíme i absolventy s obchodním talentem. Podmínkou je Aj na komunikativní úrovni a velmi dobrá znalost Excelu. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:
- samostatné vedení obchodní agendy
- denní komunikace s dodavateli a kolegy napříč firmou
- příprava plánů nákupu a prodeje
- administrativa, reporting
- zpracování objednávek
- zajímavou práci u stabilní české společnosti
- možnost profesního růstu
- 5 týdnů dovolené
- sleva na sortiment
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- příspěvek na dopravu
- kurzy Aj s příspěvkem zaměstnavatele
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- komunikativní znalost Aj (slovem i písmem)
- dobrou znalost Excelu (např. kontingenční tabulky)
- obchodní talent
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
Mám zájem o Referent/ka nákupu s Aj - i bez praxe,super benefity

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159