20 let na českém trhu

Skladník/ce s VZV - až 31 000Kč/m - jen RANNÍ SMĚNA

Místo práce:
Roudnice nad Labem
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme šikovného a zkušeného parťáka/parťačku do týmu na pozici Skladník/ce s VZV pro předního výrobce betonových a a železobetonových stavebních prefabrikátů. Budete pracovat jen 8 hodin denně a mít volné víkendy na Vaše oblíbené aktivity.

Hlavní náplň práce:
- příprava zboží pro expedici
- nakládka a expedice dle potřeb
- péče o pracoviště (úklid pracovní plochy)
- Velmi dobré finanční ohodnocení až 31.000 Kč/měsíc (dle Vaší praxe)
- 5 týdnu dovolené
- Pracovní doba PO – PÁ 6:00 – 14:30
- Podporu vzdělávání a rozšíření kvalifikace
- Dotované stravování v areálu společnosti
- Náborový příspěvek 8 000 Kč
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Minimálně roční praxi v řízení VZV
- Spolehlivost, samostatnost a odpovědnost
- Dobrý zdravotní stav
- Fyzickou zdatnost
Mám zájem o Skladník/ce s VZV - až 31 000Kč/m - jen RANNÍ SMĚNA

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531