20 let na českém trhu

Manažer/ka komunikace

Místo práce:
Hodonín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste kreativní a máte zkušenosti s PR a externí komunikací? Chcete se podílet na budování povědomí o značce?
Pro významnou a úspěšnou českou firmu hledáme zkušeného kandidáta na pozici PR manažer, který bude zároveň zastupovat firmu v roli tiskového mluvčího.

Hlavní náplň práce:
- Podílení se na tvorbě komunikační a PR strategie a její implementace s cílem zvýšit povědomí značky
- Příprava textových podkladů pro externí (PR články, marketingové materiály) a interní komunikaci (interní časopis)
- Příprava publikačního plánu pro sociální média a inzerci
- Copy writing – příprava textace, korekce a editace textů, článků a rozhovorů
- Budování a udržování pozitivních vztahů s partnery v oblasti medií
- Zastupování firmy na sponzorovaných akcích, které budete spravovat a navrhovat
- Moderní prostředí dynamické firmy
- Zajímavé finanční ohodnocení
- 5 dní bonusového pracovního volna
- Příspěvek na letní dovolenou a Vánoce
- Příspěvek na stravování
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Minimálně SŠ vzdělání
- Pokročilou znalost MS Office (Word – pokročilý, Excel – začátečník)
- Perfektní znalost české gramatiky
- Bezchybný mluvený i psaný projev
- Zkušenost s vystupováním na veřejnosti a s oblastí PR
- Zkušenosti se správou sociálních sítí
- Vysokou míru kreativity a schopnost převzít odpovědnost za svou práci
- Reprezentativní vzhled
- Znalost německého nebo ruského jazyka výhodou

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531