Chcete práci se skvělými benefity? Pozice ve výrobě

Lokalita
Teplice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Láká vás práce ve výrobě a baví vás stroje a technika? V tom případě hledáme právě vás! Pro stabilní mezinárodní společnost sháníme šikovné kolegy. V nové práci se můžete těšit na 13. a 14. mzdu, příspěvky na sport, kulturu a zdraví, 5 týdnů dovolené a další benefity!

Náplň práce:
– obsluha strojů
– nastavování parametrů na výrobních zařízeních
– rozjezdy výrobních linek

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • 13. a 14. mzdu po 1. odpracovaném roce
  • příspěvky na sport, kulturu a zdraví od 4600 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sickdays
  • příspěvek na důchodové a životní pojištění
  • příspěvek na dětské rekreace

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hod. směny)
  • vzdělání nebo praxe v technickém odvětví
  • základy práce na PC
  • spolehlivost, samostatnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI