Asistent/ka – admin. podpora marketingu a obchodu

Lokalita
Brno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme šikovné asistenty/asistentky na různá oddělení (obchod, marketing…), kteří budou vypomáhat s administrativou jednotlivých oddělení. Pokud hledáte stabilní zaměstnání, jste komunikativní a práce na PC Vám není cizí, pak jste to právě vy, koho hledáme! Práce je vhodná pro muže i pro ženy.

Náplň práce:
– administrativní podpora oddělení
– komunikace s klienty, obchodníky a partnery

Místo výkonu práce: Brno, dobrá dostupnost MHD

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a znalostí
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů
  • možnost pracovního i osobního růstu
  • bonusy
  • týden dovolené navíc
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí
  • školení a vzdělávání napříč nejrůznějšími obory
  • stravenky
  • teambuildingy
  • karta Multisport
  • neomezená konzumace kávy a čaje na pracovišti
  • možnost flexibilní pracovní doby

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • spolehlivost, pečlivost, organizovanost a smysl pro detail
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Google prostředí)
  • komunikační dovednosti

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI