Administrativní podpora v sales – fajn benefity

Lokalita
Teplice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Domluvíte se plynně anglicky a německy a lákalo by vás pracovat v mezinárodní firmě, ve které budete moct používat cizí jazyk na denní bázi? Pro prestižní společnost hledáme vhodného kolegu nebo kolegyni pro administrativní podporu obchodního oddělení. Těšit se můžete na přátelský obchodní tým a lákavý mix benefitů.

Náplň práce:

– obchodní a administrativní podpora
– zpracování analýz a reportů
– kontrola cen, zpracování faktur a jiných ekonomických podkladů
– správa B2B portálů

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavou a různorodou práci v prestižní mezinárodní firmě
  • mzdu podle vašich zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • příspěvky na kulturní a zdravotní potřeby
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI