Pomocné práce ve skladu obuvi ve Zlíně za 82,50 Kč/hod

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta ve Svitu hledáme časově flexibilní brigádníky/brigádnice na pomocné skladnické práce - na manipulaci s balíky obuvi. Jedná se o dlouhodobou brigádu a je nutné docházet od od pondělí do pátku. Práce je svou povahou vhodná pro muže i ženy. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- manipulace s balíky
- kontrola výrobků
- třídění a přeceňování zboží
- vychystávání zboží do prodejen
- přeprava výrobků pomocí paletového vozíku

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci
- nástup: ihned
- mzdu: 82,50 Kč/hod.
- směny: PO-PÁ
- pracovní dobu: 7:00-15:30
- příjemné pracovní prostředí
- dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

- časovou flexibilitu
- věk nad 18 let
- spolehlivost a pracovitost

Kraj: Zlínský  Místo výkonu práce: Zlín
Předpokládaný nástupní plat: 82,50 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: zlin@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 777 587 012
Adresa: Zarámí 4077, 760 40 Zlín
Datum: 26.05.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.