Operátor výroby dopravních pásů - až 26.000 Kč/měs.

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti výroby dopravních pásů v Jihlavě, hledáme vhodné uchazeče na výše uvedenou pozici. Nabízíme stabilní zaměstnání za velmi zajímavou mzdu, přímo v Jihlavě! Nástup je možný ihned. Práce je díky fyzické náročnosti vhodná spíše pro muže.

Náplň práce:
- výroba pásů pro dopravníky na míru
- čtení z technické dokumentace
- měření, řezání, lepení a příprava pásů k následné expedici

Nabízíme:

- nástup přímo do kmenového stavu klienta
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- průměrná nástupní mzda 20.000 Kč
- průměrná mzda po zkušební době 26.000 Kč
- nadstandardní výše příplatků
- stravenky
- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilním zázemí, dlouhodobou spolupráci s možností kariérního postupu

Požadujeme:

- věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost
- manuální zručnost, spolehlivost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- základní znalost výkresové dokumentace

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Vysočina  Místo výkonu práce: Jihlava
Předpokládaný nástupní plat: 20 000 - 26 000 Kč/měsíc
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: jihlava@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 778 528 984
Adresa: Žižkova 1696/15, 586 01 Jihlava
Datum: 26.05.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.