Jednoduchá práce v oddělení stavebnin - 100 Kč/hod.

Detail pozice:

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta, hobbymarket v Plzni, hledáme pracovité, manuálně zručné brigádníky do oddělení stavebnin. Brigáda bude probíhat na směny (krátký/dlouhý týden). Nástup možný ihned!!!

Náplň práce:
- doplňování zboží
- komunikace se zákazníkem
- pomoc při nakládání zboží do auta

Nabízíme:

- mzdu 100 Kč/hod.
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín
- možnost dlouhodobé spolupráce
- práci v přátelském kolektivu

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- fyzickou zdatnost, spolehlivost, manuální zručnost
- ochotu pracovat na krátký a dlouhý týden

Kraj: Plzeňský  Místo výkonu práce: Plzeň
Předpokládaný nástupní plat: 100 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: plzen@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 731 171 476
Adresa: Rokycanská 140/27, 312 00 Plzeň
Datum: 27.04.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.