Pomocný skladník/-ice (Prostějov) - VOLNÉ VÍKENDY!

Detail pozice:

Pro našeho klienta, společnost působící v potravinářství, se sídlem v Prostějově, hledáme ženy i muže na pozici Pomocný pracovník/pracovnice ve skladu. Jednoduchá práce ve skladu nabízí motivující finanční ohodnocení práce, která je organizována ve 2-směnném režimu. Střídají se ranní 6:00-14:00 a odpolední směny 14:00-22:00, vždy pondělí-pátek - VÍKENDY VOLNÉ!!! Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- balení zboží
- etiketování
- kontrola
- skenování

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr pro pečlivé a zodpovědné uchazeče
- mzda až 12.000 Kč/měsíc
- zákonné příplatky i dovolená
- pracovní dobu od pondělí do pátku s volnými víkendy
- práci v příjemném kolektivu stabilní společnosti
- pozici vhodnou i pro nekvalifikované uchazeče – ve všem Vás rádi zaškolíme
- pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- platný potravinářský průkaz
- spolehlivost

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Olomoucký   Místo výkonu práce: Prostějov
Předpokládaný nástupní plat: 12000 Kč/měsíc
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: olomouc@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 777 587 004
Adresa: Barvířská 1163/1a, 779 00 Olomouc
Datum: 26.03.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.