Pokladní, lahůdky - 100 Kč/hod. a příplatky

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, kterým je známý hypermarket v Českých Budějovicích, hledáme vhodné kandidáty na pozice "pokladní" a "prodejce specialista" na úsek lahůdek. Brigáda je vhodná pro studenty, kteří hledají přivýdělek při studiu, ale také pro všechny ostatní, kteří chtějí stabilní, dlouhodobý přivýdělek. K výběru jsou ranní a odpolední směny. Kterou odsloužíte záleží na Vašich časových možnostech a společné domluvě. Nástup je možný ihned. Praxe na pokladně či na úseku lahůdek výhodou.

Nabízíme:

- práci na dohodu o pracovní činnosti
- mzda 100 Kč/hod. + 10% příplatek za víkend, 100% ve svátek
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- zaučení a další spolupráce dle domluvy

Požadujeme:

- platný potravinářský průkaz
- čistý trestní rejstřík
- věk nad 18 let
- předchozí praxe výhodou

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Jihočeský  Místo výkonu práce: České Budějovice 
Předpokládaný nástupní plat: 100 Kč/hod 
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: ceskebudejovice@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 777 587 005 
Adresa: Kubatova 6, 370 01 České Budějovice 
Datum: 24.11.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.