Práce pro milovníky aut, až 30 000/měs., super benefity

Detail pozice:

Přímo do kmenového stavu zaměstnanců známé společnosti v Otrokovicích, která patří k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě pneumatik. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup je možný ihned, nebo dle dohody.

Místo výkonu práce: Otrokovice

Náplň práce (dle typu pozice):
- Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí
- Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů
- Kompletování polotovarů na konfekčním stroji
- Lisování pneumatik
- Kontrola kvality a dokončení pneumatiky

Nabízíme:

- nadstandardní nástupní mzdu 22.400 – 26.200 Kč/měsíc (dle typu pozice), mzdu po zapracování až 30.000 Kč/měsíc
- 13. a 14. plat (tj. cca 3.000 - 4.000 Kč k výše uvedené mzdě měsíčně navíc)
- zaměstnání na HPP přímo v kmenovém stavu zaměstnanců společnosti, nikoli přes agenturu
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněné podnikové stravování (dotace až 70 % z plné ceny)
- penzijní připojištění
- příspěvky na volnočasové aktivity - flexipasy
- slevy na pneumatiky až 60 %
- bezúročné půjčky
- možnost si vybrat provoz, na kterém chcete pracovat (např. dojíždět se známými, apod.)
- exkurzi v podniku před nástupem

Požadujeme:

- alespoň výuční list
- spolehlivost
- ochotu práce ve směnném provozu

Kraj: Jihomoravský , Zlínský  Místo výkonu práce: Kroměříž
Konzultant: Ing. Eva Březinová  E-mail: eva.brezinova@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 603 862 503
Datum: 24.11.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.