Zajímavá a jednoduchá práce ve výrobě (vhodná i pro ženy)

Detail pozice:

Pro našeho významného klienta, belgickou společnost se zaměřením na vývoj a výrobu vstřikovaných, lakovaných a montovaných technických dílů pro TV, audio a automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na nenáročnou práci ve výrobě. Tato práce je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Předchozí praxe není nutná.

Náplň práce:
- příprava dílů před lakováním
- skládání a balení hotových dílů
- vizuální kontrola, jednoduché opracování výrobků

Pokud Vás tato pozice neoslovila, ale máte zájem například o práci na pozici SKLADNÍKA nebo LAKÝRNÍKA, reagujte nám prosím i přesto na tuto inzerci a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou dalších možností.

Nabízíme:

- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
- na základě oboustranné spokojenosti je zde vysoká možnost přechodu do kmenového stavu zaměstnavatele
- zajímavé finanční ohodnocení, měsíční a čtvrtletní bonusy
- nadstandardní příplatek za práci přesčas
- 22 dní dovolené/rok
- občerstvení na pracovišti, příspěvky na stravování
- příjemné a čisté pracovní prostředí
- možnost napracování hodin
- místo výkonu práce: Letovice

Požadujeme:

- manuální zručnost, pečlivost
- docházku na nepřetržitý 12h provoz
- nástup ihned

Kraj: Jihomoravský   Místo výkonu práce: Letovice
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: brno2@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 731 198 782
Adresa: Nové sady 28, 602 00 Brno
Datum: 20.10.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.